Zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

W dniu 12 marca o godzinie 15 odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Na początku przywitano zaproszonych gości, delegacje z ościennych kół. Wręczono kwiaty z okazji dnia kobiet naszym pszczelarską oraz zaproszonym panią. Odczytano sprawozdanie za ubiegły rok,oraz odczytano sprawozdanie finansowe naszego skarbnika. Zarząd otrzymał  jednogłośnie absolutorium. Potem przeprowadzono wybory na następne cztery lata.

Przewodniczący – Kopel Krzysztof.

Z-ca- Kajzar Mieczysław.

Skarbnik- Kajzar Patrycja.

Sekretarz- Zalewski Mateusz.

Członkowie zarządu – Witos Jan.

Członkowie zarządu – Paprota Michał.

Członkowie zarządu – Hawełka Wiesław.

Obchody św. Ambrożego

W dniu 11 grudnia o godzinie 14:00 w naszym kościele odbędzie się msza święta w intencji pszczelarzy naszego koła.

O godzinie 15:00 zapraszamy do zamku na spotkanie i poczęstunek, a z okazji święta św. Ambrożego, zarząd koła składa życzenia wszystkiego dobrego na nadchodzące święto.

Piknik pszczelarski.

W dniu 14 sierpnia odbył się piknik pszczelarski w pasiece naszego Koła. Każdego roku na zakończenie sezonu odbywa się spotkanie naszych pszczelarzy i pszczelarzy z ościennych zaprzyjaźnionych Kół. W tym roku możemy pochwalić się nowymi stołami i ławkami. Pogoda dopisała.

Obchody 50-lecia Koła

W dniu 26 czerwca nasze Koło obchodziło swój jubileusz 50-lecia istnienia. O godzinie 11 spotkaliśmy się na placu dziedzińca zamkowego z którego udaliśmy się korowodem prowadzonym przez orkiestrę dętą w kierunku kościoła na mszę świętą. Po mszy nastąpił przemarsz na salę widowiskową na której zostały wręczone odznaczenia oraz nagrody dla zasłużonych pszczelarzy i założycieli Koła.

Wśród odznaczonych znaleźli się;
– Jan Pilorz – były prezes i współzałożyciel Koła
– Ludwik Węglorz – współzałożyciel i zrazem najstarszy członek Koła

Więcej w galerii